Dr.Alper Mumcu
İletişim ve Randevu
Site Hakkında
Gerçek hasta ve kullanıcı yorumları

Ben de baba oldum :)

img1Meslekte geçirilen onlarca yıl, doğumuna tanıklık edilen onbine yakın bebek… bunların hiçbirisi insanı kendi eşinin gebeliği ve bebeklerinin gelişimi ile ilgili yaşadığı endişeler konusunda diğer bireylerden çok da farklı kılmıyor. Benzer endişeler ve heyecanlar belki kadın doğum uzmanı olmayan kişilere göre biraz daha bilinçli yaşanıyor o kadar.

Ve en önemlisi insanın tüp bebek & kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olması erken doğuma karşı bir engel teşkil etmiyor.

İkizlerimiz Alp ve Arda 24 Ekim 2007 tarihinde planlanandan 2 hafta önce su keselerini patlatarak artık dünyayagelmek istediklerini gösterdiler. Ikiz olduklari için zaten erken almayı planlıyorduk ama onlar daha da aceleci çıktılar. Doğduklarında 33 hafta 5 günlüktüler ve Alp 2295 Arda ise 2595 gram ağırlığındaydı. Doğum sonrasında bize hiç sorun yaşatmadılar, yoğun bakım ya da özel bakım gerektirmeden 3. günde taburcu olup eve yerleştiler.

Anne baba olmak gerçekten çok zor bir iş. İkiz sahibi olmak ise zorlukları katmerliyor. Hayat tamamen ve kökten değişiyor ancak buna rağmen çok mutluluk verici ve çok keyifli bir durum ve kesinlikle buna değiyor.

Alp ve Arda için yaptığım siteye aşağıdaki resme tıklayarak ulaşabilirsiniz

mumcu

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. 

 

 

Önceki sayfaya geri git

www.mumcu.com (c)
DİKKAT
Bu sitede yer alan bilgiler yalnızca eğitim ve bilgilendirme amacı taşımaktadır ve kendi kendine tanı ya da tedavi amacıyla kullanılamaz. Belirli bir tıbbi tavsiye, tanı ya da tedavi için mutlaka doktorunuza danışın

Abdi İpekçi Caddesi Reassürans Han 2 No: 61 / Kat: 5 Nişantaşı / İSTANBUL

          Site Hakkında
         
Site ile ilgili görüşleriniz.

 
Sitede yer alan bilgiler "bu yazı Dr. Alper Mumcu'dan alınmıştır (www.mumcu.com)" şeklinde kaynak gösterilmek şartı ile kullanılabilir

.

İletişim : randevu@mumcu.com

Randevu: 0 (212) 219-1202

Premium Wordpress Themes by UFO Themes